המסע לעבר אהבה וקבלה עצמית

מאז שהתחלתי לעבוד ישירות על אמונות, אני רואה ושומעת אמונות בכל מקום… זה קצת כמו להיות בהריון ופתאום את רואה המון נשים בהריון סביבך או כמו שרוצים לקנות אוטו מסוים ואז פתאום אנחנו שמים לב לכל המכוניות מאותו סוג 🙂

בכל פעם שאני נתקלת במצב שבו אני מזהה אמונה כלשהי, אני תוהה. מה עושים אותם אנשים כדי לשנות את האמונה המעכבת שלהם? זאת בתנאי שהם מודעים לה, כמובן. אם הם לא מודעים אז זה סיפור אחר. אבל אם כן – מה אז?

במהלך השנים אני בעצמי ניסיתי אינספור שיטות כדי לשנות את האמונות המעכבות שלי (לאו דווקא בסדר הזה): EFT, קינסיולוגיה, הילינג, תטא הילינג, EMF, אמפתיה עצמית, קבלה עצמית, הסחת דעת, NLP, "העבודה" של ביירון קייטי, שיטת "המסע" של ברנדון בייס, חשיבה חיובית, CBT, חיבור למודעות-על…. אולי בדרך היו אפילו עוד כמה שיטות שכבר הספקתי לשכוח.

כמו שאפשר להבין, ניסיתי המון דברים. רק שהם לא עבדו בצורה עקבית, לאורך זמן ובהתמדה. עדיין לא יכולתי להסתכל במראה ולאהוב את עצמי באמת. ולמרות כל מה שידעתי ולמדתי במשך שנים, הרגשתי חסרת ביטחון וכל דבר קטן היה מערער אותי.

לא הייתי יכולה לכתוב את כל זה אם לא הייתי עוברת את המסע שעברתי. כי לא רק שהרגשתי לא טוב עם עצמי, גם התביישתי בכך שאני מרגישה לא טוב עם עצמי. חשבתי שאני אמורה להרגיש אחרת וכבר להיות במקום אחר, ואז היו לא רק השיפוטים העצמיים אלא גם השיפוטים על כך שזה המקום שלי… אז היו לא רק עצב ודחייה וביקורת עצמית, אלא גם בושה ופחד.

היום אני יכולה לחבק את אני של פעם באהבה ובחמלה אמיתית, בלי ביקורת. כי כל מה שעברתי הכין אותי למי שאני היום.

את השיטה לנטרול אמונות שליליות גיליתי כשכבר (כמעט) ויתרתי. האמנתי שאחרים יכולים להשתנות, אבל אני – כנראה – לא. ולכן, כשנתקלתי בה הייתי סקפטית ביותר. אני זוכרת שישבתי מול המחשב והקשבתי לסרטון וידאו, תוך כדי שאני משחקת משחק מטופש בטלפון. הייתי צינית וחסרת אמון.

אבל אז, למרבה ההפתעה, זה עבד! פתאום הצלחתי באמצעות השיטה הזו לנטרל את "אני לא מספיק טובה"! ואחר כך נטרלתי עוד אחת, ועוד אחת. עדיין היה לי קשה להאמין. פחדתי להתאכזב. במשך ימים אחר כך הייתי בודקת כל אמונה ואמונה שנוטרלה מספר פעמים – היא לא חזרה? היא באמת כבר לא שם? וכמעט תמיד היא כבר לא הייתה שם.

היו פעמים שהיא עדיין הייתה שם, אבל אז חזרתי שוב על התהליך וזה עבד, הפעם לצמיתות.

לאט לאט הלך בטחוני וגדל. ככל שנטרלתי עוד ועוד אמונות שליליות, הרגשתי את השינוי בביטחון העצמי שלי, ביכולת שלי לקבל ולאהוב את עצמי, ביכולת שלי להאמין בעצמי ולהרגיש טוב עם עצמי. מבחינתי זה היה סוג של קסם!

כמובן שמיד התחלתי לנסות את השיטה עם לקוחות (כשאני פוגשת משהו טוב אני לא מסוגלת לשמור את זה לעצמי). נרשמתי לקורסי הכשרה. תרגלתי והתאמנתי והפכתי להיות יותר ויותר טובה בזיהוי אמונות שליליות ונטרולן. אחר כך בזיהוי דפוסים ונטרול האמונות שיושבות בבסיסן.

היום אני יכולה לומר בלי צל של ספק, שהשיטה הזו שינתה את חיי ואת חייהם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.

מי מכם שהצליחו לשנות אמונות בדרכים אחרות – אני שמחה בשבילכם. באמת, ממש לא בציניות.

מי מכם שלא הצליחו – יש לי אוצר ביד, ואני אשמח לחלוק אותו עמכם!

יש דרך להיפרד אחת ולתמיד מביקורת עצמית וחוסר קבלה עצמית. יש דרך שבעזרתה תוכלו לאהוב את עצמכם ולקבל את עצמכם באופן מלא מבלי להתאמץ לעשות זאת, מבלי לעבוד קשה ולהתאמן על זה במשך 21 יום לפחות (…), מבלי להתפשר ומבלי להרגיש שאתם משקרים לעצמכם.

זה אפשרי.

מוזמנים באהבה לנסות בעצמכם.

אנאבל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *